وکیل امور شهرداری

تمامی سازندگان با امور مربوط به شهرداری آشنایی دارند و از دردسر‌های این حوزه کاملا اطلاع دارند. موسسه حقوقی دادخواهان مجد در دپارتمان ملکی خود تمامی امور مربوط شهرداری را برای شما انجام میدهد بدون آنکه شما درگیر کوچک ترین موضوع بشوید. در این مطلب به بررسی خدمات قابل ارائه توسط دپارتمان وکیل ملکی موسسه حقوقی دادخواهان مجد در زمینه دعاوی شهرداری خواهیم پرداخت. وکیل شهرداری موسسه حقوقی دادخواهان مجد در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

بهترین وکیل تهران برای امور شهرداری | وکیل شهرداری در تهران

چرا وکیل شهرداری دادخواهان مجد؟

موسسه حقوقی دادخواهان مجد تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری را در اختیار دارد که در پرونده های مربوط به امور شهرداری و دعاوی این حوزه، با انجام اقدامات مورد نیاز و پیگیری های لازم، نتیجه مطلوب را برای شما بدست می‌آورد. وکیل ملکی موسسه حقوقی دادخواهان مجد از سری خدمات دپارتمان ملکی مجموعه میباشد که تمامی دغدغه‌های سازندگان را در زمینه شهرداری برطرف میسازد. 

وکیل پایان کار در تهران

خدمات ما در زمینه دعاوی شهرداری

"وکیل ملکی" موسسه حقوقی دادخواهان مجد طیف گسترده‌ای از خدمات ملکی را برای سازندگان عزیز در نظر گرفته است که عملا بسیاری از دغدغه‌های سازندگان را در رابطه با امور شهرداری از بین میبرد. در ادامه به برخی از خدمات "وکیل امور شهرداری" اشاره خواهیم کرد

وکیل کمیسیون ماده 100

کمیسیون ماده 100 شهرداری یکی از مواردی است که تقریبا تمام سازندگان با آن آشنا هستند و چه بسا درگیر آن بوده‌اند. کمیسیون ماده 100 موارد بسیار گسترده‌ای را شامل میشود که "وکیل شهرداری" موسسه حقوقی دادخواهان مجد در حل آن به شما کمک خواهد کرد.

وکیل کمیسیون ماده 77

یکی دیگر از کمیسیون‌های مهم شهرداری در رابطه با سازندگان، کمیسیون ماده 77 میباشد که عمدتا در خصوص رسیدگی به عوارض ساختمان‌ها میباشد. اگر در زمینه کمیسیون ماده 77 پرونده دارید، میتوانید با "وکیل ملکی" در ارتباط باشید تا نتیجه مطلوبتان حاصل شود.

وکیل پایان کار

پایان کار مجوزی است که از سوی شهرداری برای تایید اتمام ساخت و ساز صادر میشود که در صورت عدم صدور آن، بهره‌برداری از ساختمان عملا غیر ممکن خواهد بود. " وکیل ملکی" موسسه حقوقی دادخواهان مجد تا مرحله آخر دریافت پایان کار ساختمان شما در کنارتان خواهد بود.

دعاوی مربوط به اضافه تراکم

با توجه به گسترش شهر‌ها و تغییرات قوانین شهرداری، سازندگان با توجه به کشش منطقه، بیشتر از تعداد طبقات مشخص شده توسط شهرداری حق ساخت ندارند. بعضا این موضوع دردسر‌هایی را برای سازندگان ایجاد میکند. "وکیل شهرداری" موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان آماده خدمت رسانی در دعاوی مربط به اضافه تراکم میباشد

وکیل عوارض ساختمان

در تمام دنیا سازندگان باید عوارضی را تحت عنوان عوارض ساخت به شهرداری پردازند. ایران نیز از این قاعده مستثنا نمیباشد. مبلغ عوارض قابل پرداخت بعضا موجب دعوا فی ما بین سازندگان و شهرداری میشود که توصیه میکنیم در این مواقع با "وکیل شهرداری" موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان در تماس باشید.

وکیل پروانه ساختمان

پروانه ساخت، پروانه ساختمان بیا همان جواز ساخت، مجوزی است که از سوی شهرداری صادر میشود و به سازنده اجازه میدهد در پلاک ثبتی، ساخت و ساز یا تعمیرات انجام دهد. بعضا سازندگان به دلایل مختلف در گرفتن پروانه ساخت با مشکلاتی مواجه میشوند که در این صورت میتوانند با "وکیل شهرداری" موسسه حقوقی دادخواهان مجد در ارتباط باشند.

وکیل امور شهرداری در تهران

موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان، با داشتن وکیل ملکی و دپارتمان ملکی تخصصی، امور مربوط به شهرداری را از صفر تا صد برای شما انجام میدهد. مواردی که در بالا اشاره شد فقط بخشی از خدمات ملکی موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان در زمینه دعاوی شهرداری میباشد. اگر پرونده‌ای در زمینه دعاوی شهرداری دارید و به دنبال یک “وکیل شهرداری” یا “وکیل ملکی” حرفه‌ای میگردید تا در کوتاهترین زمان مشکل شما را حل کند، فقط کافیست فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا