همه چیز راجع به کلاهبرداری از طریق واریز اشتباهی

چکیده

حال و احوالتون چطوره؟ یه ویدئو براتون ضبط کردیم که بهتره خودتون مشاهده کنید !!!چرا ؟؟ خب یکسری اطلاعاتی تو این ویدئو بهتون داده میشه که باعث میشه از بروز مشکل برای خودتون و اطرافیانتون جلوگیری بشه پس حتما این ویدئو رو تماشا کنید و برای دوستانتون هم ارسال کنید ...

مشاوره آنلاین رایگان

فهرست مطالب

کلاهبرداری با واریز اشتباهی

باتوجه به این موضوع که کلاهبرداری و شیوه‌های آن بسیار گسترده شده،  تصمیم گرفتیم تا بیشتر به این موضوع بپردازیم. در دهه‌های اخیر، کلاهبرداران شیوه‌های خود را مدام تغییر دادند. این موضوع باعث شد تا افراد بسیار به دام آنها بیافتند و اموال خود را از دست بدهند. تو قسمت های قبلی سری مقالات کلاهبرداری، راجع به کلاهبرداری ملکی توضیحات کاملی رو ارائه دادیم خدمتتون.

تو این قسمت قصد داریم که نوعی دیگه از کلاهبرداری رو براتون خیلی مختصر توضیح بدیم. حتما همتون راجع به فیشینگ و خالی کردن حساب مردم از طریق اینترنت اطلاعاتی دارید. موضوع از این قرار است که این دزدان اینترنتی، بعد از اینکه حساب افراد را خالی میکنند، برای اینکه رد پول رو گم، و پیگیری مراجع ذی صلاح رو سخت کنن، پول رو به حساب افراد مختلف واریز میکنن. بعد با صاحبان این حساب ها تماس میگیرند و با بهانه های مختلف از آنها میخواهند تا پول را به حساب آنها واریز کنید.

در این جور شرایط شما باید چیکار کنید؟

یه ویدئو براتون ضبط کردیم که بهتون میگیم باید در این مواقع چیکار کنید تا تو دردسر نیافتید.  یکسری اطلاعاتی تو این ویدئو بهتون داده میشه که باعث میشه از بروز مشکل برای خودتون و اطرافیانتون جلوگیری بشه. 

بعد از تماشای این کلیپ، موضوعی رو یاد میگیرد که ممکنه شما رو از افتادن تو یک موضوع بغرنج حقوقی نجات بده و از باز شدن پای شما به دادگاه ها جلوگیری کنه.

کلیپ رو ببینید و اگر هر سوالی دارید یا کمکی میتونیم بهتون بکنیم تو بخش نظرات با ما در میون بذارید. یا اینکه از طریق شماره با ما در تماس باشید تا بتوانیم به بهترین نحو شما را راهنمایی کنیم. با وکلای مجرب و متخصص موسسه حقوقی دادخواهان مجد، شما همواره پیروز پرونده‌های حقوقی هستید. 

چطوری با واریز اشتباهی کلاهبرداری میکنن؟

 

 
 

برای مشاهده کلیپ های بیشتر میتونید سری به صفحه ما در آپارات بزنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

جرم ورود غیر مجاز و مجازات آن
دعاوی ملکی
dadkhahmajd

درباره جرم ورود غیر مجاز چقدر میدانید؟

جرم ورود غیر مجاز یکی از دعاوی ملکی میباشد که در این مقاله به صورت کامل به بررسی آن پرداخته‌آیم. در واقع اگر شخصی بدون اجازه مالک، وارد ملک ایشان شود مرتکب جرم ورود غیر مجاز یا ورود به عنف شده است. همچنین اگر شخص با اجازه مالک وارد شده باشد و به هر دلیلی مالک از ایشان بخواهد که ملک را ترک کنند و شخص به تذکر مالک توجهی نکند، مجرم است و طبق قانون با وی برخورد خواهد شد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد در این زمینه که در ادامه مطلب آن ها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید...
همه چیز راجع به جرم خیانت در امانت + وکیل خیانت در امانت + مجازات خانت در امانت
دعاوی پولی بانکی
dadkhahmajd

جرم خیانت در امانت

خیانت در امانت یکی از جرائم کیفری پر تکرار در مراجع قضایی کشور میباشد. این جرم میتواند در مضوعات مختلف مانند موضوعات ملکی، پولی و بانکی، روابط اجتماعی و… رخ دهد. با توجه به گستردگی وقوع این جرم تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی ابعاد مختلف این جرم بپردازیم. به طور خلاصه هرگونه سوء استفاده یا آسیب زدن به مال امانتی توسط امین، خیانت در امانت محسوب میشود.

بیشتر بخوانید...
همه چیز راجع به سفته حسن انجام کار و سوء استفاده احتمالی کارفرما از آن
دعاوی پولی بانکی
dadkhahmajd

سوء استفاده کارفرما از سفته حسن انجام کار

در این مقاله به بررسی موضوع سفته حسن انجام کار و سوء استفاده احتمالی کارفرما از آن پرداخته ایم که بعضا باعث دعاوی حقوقی و حتی کیفری میشود. در واقع استفاده از سفته به عنوان ضمانتی برای انجام کار با شرایط تعیین شده در قرارداد که از سمت مجری صادر میگردد و به امانت کارفرما در می‌آید را، سفته حسن انجام کار میگویند

بیشتر بخوانید...
باز کردن چت
مشاوره فوری رایگان
موسسه حقوقی دادخواهان مجد
سلام 👋
چطوری میتونیم کمکتون کنیم؟