وکیل طلاق تهران

انجام فرآیند طلاق فوری، توافقی و … به صورت کامل توسط وکلای حرفه ای موسسه حقوقی دادخواهان مجد. وکیل طلاق تهران را از دادخواهان مجد بخواهید

مشاوره با وکیل طلاق

طلاق فوری

وکیل مهریه

طلاق توافقی

وکیل طلاق یک طرفه

صدور گواهی عدم امکان سازش

دادخواست طلاق توافقی

ارجاع به دادگاه خانواده

اثبات شروع طلاق

اجرای حکم

بهترین وکیل طلاق تهران

حجم پرونده های حوزه طلاق بسیار بالا میباشد، به همین دلیل بسیاری از وکلا در ایم حوزه فعال هستند اما وکیل خوب چه کسی است؟ در حوزه حقوق یکی از مهمترین اصول، پیگیری میباشد. وکیل خوب کسی است که تا آخرین لحظه از پدونده خود دفاع کند و پیگیر ابعاد مختلف آن باشد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با در اختیار داشتن بهترین وکیل های تهران، در تمام زمینه های حقوقی اقدام به ارائه مشاوره رایگان مینماید. در موارد طلاق از جمله طلاق زوجه، وکیل باید به حدی تخصص داشته باشد که بتواند حق موکل خود را در کوتاهترین زمان بگیرد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با شما این قول را میدهد که همواره مدافع حقوق شما خواهد بود.

حق الوکاله طلاق

 • توافقی با وکالت دو طرفه
  نفری 3 میلیون و 500 هزار تومان به انضمام هزینه دادرسی
 • توافقی با وکالت یک طرفه
  5 میلیون تومان به انضمام هزینه دادرسی
 • طلاق از سمت زوج
  12 الی 15 میلیون تومان
 • طلاق از سمت زوجه
  15 الی 20 میلیون تومان

مقالات حقوقی دادخواهان مجد

عقد عاریه چیست؟

عقد عاریه چیست؟

عقد عاریه یکی از عقود معین میباشد که در این مقاله به بررسی ابعاد مختلف آن خواهیم پرداخت. اگر بخواهیم به صورت خلاصه تعریفی از عقد عاریه ارائه کنیم میتوان گفت که عقد عاریه عقدی است که طبق آن شخصی از شخصی دیگر مالی را بدون پرداختن مبلغی میگیرد و بعد از مدت معینی آن را به مالک اصلی بازمیگرداند.

dadkhahmajd
روشن نوامبر 23, 2022
ادامه مطلب
همه چیز راجع به قرارداد مشارکت مدنی + نمونه قرارداد مشارکت مدنی PDF

همه چیز راجع به قرارداد مشارکت مدنی + نمونه قرارداد مشارکت مدنی PDF

در ادامه مقالات ارائه شده حول موضوع قرارداد های بانکی، در این مطلب به صورت کامل به بررسی قرارداد مشارکات مدنی پرداخته ایم. قرارداد مشارکت مدنی یکی از پرکاربردترین انواع قرارداد در فضای کسب و کار میباشد. به زبان ساده، قرارداد مشارکت مدنی به جمله “کار از تو سرمایه از من” جنبه حقوقی و قانونی میبخشد.

dadkhahmajd
روشن اکتبر 10, 2022
ادامه مطلب
قرارداد قرض الحسنه

قرارداد قرض الحسنه

یکی از پرکاربرد ترین قراردهد هایی که هم در بستر جامعه و هم در بستر بانکی کاربرد فرآوانی دارد، قرارداد قرض الحسنه میباشد. در این مقاله قصد داریم تا نکات مختلف مربوط به قرارداد قرض الحسنه را بررسی نماییم.

dadkhahmajd
روشن سپتامبر 3, 2022
ادامه مطلب
قرارداد فروش اقساطی

قرارداد فروش اقساطی

در دنیای مدرن امروز، با مفاهیم پیچیده اقتصادی که شکل گرفته است، بانک ها یکی از اعضای جدا نشدنی از زندگی افراد میباشند. به همین دلیل در ادامه سری مقالات قرارداد های بانکی، در این مقاله به موضوع قرارداد فروش اقساطی پرداخته ایم. به طور خلاصه قرارداد فروش اقساطی، قراردادی است که طی آن فروشنده مالی را به خریدار میفروشد و ثمن آن را طی قسط هایی در زمان های معین دریافت مینماید

dadkhahmajd
روشن آگوست 22, 2022
ادامه مطلب

جهت دریافت یک جلسه مشاوره رایگان، فرم زیر را پر نمایید.

باز کردن چت
مشاوره فوری رایگان
موسسه حقوقی دادخواهان مجد
سلام 👋
چطوری میتونیم کمکتون کنیم؟