وکیل طلاق تهران

انجام فرآیند طلاق فوری، توافقی و … به صورت کامل توسط وکلای حرفه ای موسسه حقوقی دادخواهان مجد. وکیل طلاق تهران را از دادخواهان مجد بخواهید

مشاوره با وکیل طلاق

طلاق فوری

وکیل مهریه

طلاق توافقی

وکیل طلاق یک طرفه

صدور گواهی عدم امکان سازش

دادخواست طلاق توافقی

ارجاع به دادگاه خانواده

اثبات شروع طلاق

اجرای حکم

بهترین وکیل طلاق تهران

حجم پرونده های حوزه طلاق بسیار بالا میباشد، به همین دلیل بسیاری از وکلا در ایم حوزه فعال هستند اما وکیل خوب چه کسی است؟ در حوزه حقوق یکی از مهمترین اصول، پیگیری میباشد. وکیل خوب کسی است که تا آخرین لحظه از پدونده خود دفاع کند و پیگیر ابعاد مختلف آن باشد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با در اختیار داشتن بهترین وکیل های تهران، در تمام زمینه های حقوقی اقدام به ارائه مشاوره رایگان مینماید. در موارد طلاق از جمله طلاق زوجه، وکیل باید به حدی تخصص داشته باشد که بتواند حق موکل خود را در کوتاهترین زمان بگیرد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با شما این قول را میدهد که همواره مدافع حقوق شما خواهد بود.

حق الوکاله طلاق

 • توافقی با وکالت دو طرفه
  نفری 3 میلیون و 500 هزار تومان به انضمام هزینه دادرسی
 • توافقی با وکالت یک طرفه
  5 میلیون تومان به انضمام هزینه دادرسی
 • طلاق از سمت زوج
  12 الی 15 میلیون تومان
 • طلاق از سمت زوجه
  15 الی 20 میلیون تومان

مقالات حقوقی دادخواهان مجد

درباره جرم ورود غیر مجاز چقدر میدانید؟

درباره جرم ورود غیر مجاز چقدر میدانید؟

جرم ورود غیر مجاز یکی از دعاوی ملکی میباشد که در این مقاله به صورت کامل به بررسی آن پرداخته‌آیم. در واقع اگر شخصی بدون اجازه مالک، وارد ملک ایشان شود مرتکب جرم ورود غیر مجاز یا ورود به عنف شده است. همچنین اگر شخص با اجازه مالک وارد شده باشد و به هر دلیلی مالک از ایشان بخواهد که ملک را ترک کنند و شخص به تذکر مالک توجهی نکند، مجرم است و طبق قانون با وی برخورد خواهد شد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد در این زمینه که در ادامه مطلب آن ها خواهیم پرداخت.

dadkhahmajd
روشن مارس 13, 2023
ادامه مطلب
جرم خیانت در امانت

جرم خیانت در امانت

خیانت در امانت یکی از جرائم کیفری پر تکرار در مراجع قضایی کشور میباشد. این جرم میتواند در مضوعات مختلف مانند موضوعات ملکی، پولی و بانکی، روابط اجتماعی و… رخ دهد. با توجه به گستردگی وقوع این جرم تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی ابعاد مختلف این جرم بپردازیم. به طور خلاصه هرگونه سوء استفاده یا آسیب زدن به مال امانتی توسط امین، خیانت در امانت محسوب میشود.

dadkhahmajd
روشن مارس 6, 2023
ادامه مطلب
سوء استفاده کارفرما از سفته حسن انجام کار

سوء استفاده کارفرما از سفته حسن انجام کار

در این مقاله به بررسی موضوع سفته حسن انجام کار و سوء استفاده احتمالی کارفرما از آن پرداخته ایم که بعضا باعث دعاوی حقوقی و حتی کیفری میشود. در واقع استفاده از سفته به عنوان ضمانتی برای انجام کار با شرایط تعیین شده در قرارداد که از سمت مجری صادر میگردد و به امانت کارفرما در می‌آید را، سفته حسن انجام کار میگویند

dadkhahmajd
روشن مارس 1, 2023
ادامه مطلب
همه چیز راجع به ربا و انواع آن

همه چیز راجع به ربا و انواع آن

با توجه به اهمیت موضوع ربا در اسلام، در این مقاله به بررسی کامل موضوع ربا پرداخته‌ایم که در قرآن از آن به عنوان جنگ با خدا یاد شده است. به زبان ساده ربا یک جرم کیفری است که در آن شخصی به عنوان قرض مالی را در اختیار شخص دیگر قرار میدهد و بعد از گذشت مدتی معین شخص قرض گیرنده، مالی از جنس مال قرض گرفته شده را با سودی بیشتر از سود عرف به قرض دهنده باز میگرداند.

dadkhahmajd
روشن فوریه 22, 2023
ادامه مطلب

جهت دریافت یک جلسه مشاوره رایگان، فرم زیر را پر نمایید.

باز کردن چت
مشاوره فوری رایگان
موسسه حقوقی دادخواهان مجد
سلام 👋
چطوری میتونیم کمکتون کنیم؟