وکیل طلاق تهران

انجام فرآیند طلاق فوری، توافقی و … به صورت کامل توسط وکلای حرفه ای موسسه حقوقی دادخواهان مجد. وکیل طلاق تهران را از دادخواهان مجد بخواهید

مشاوره با وکیل طلاق

طلاق فوری

وکیل مهریه

طلاق توافقی

وکیل طلاق یک طرفه

بهترین وکیل طلاق تهران

حجم پرونده های حوزه طلاق بسیار بالا میباشد، به همین دلیل بسیاری از وکلا در ایم حوزه فعال هستند اما وکیل خوب چه کسی است؟ در حوزه حقوق یکی از مهمترین اصول، پیگیری میباشد. وکیل خوب کسی است که تا آخرین لحظه از پدونده خود دفاع کند و پیگیر ابعاد مختلف آن باشد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با در اختیار داشتن بهترین وکیل های تهران، در تمام زمینه های حقوقی اقدام به ارائه مشاوره رایگان مینماید. در موارد طلاق از جمله طلاق زوجه، وکیل باید به حدی تخصص داشته باشد که بتواند حق موکل خود را در کوتاهترین زمان بگیرد. موسسه حقوقی دادخواهان مجد با شما این قول را میدهد که همواره مدافع حقوق شما خواهد بود.

حق الوکاله طلاق

مقالات حقوقی دادخواهان مجد

نمونه قرارداد قالب بندی، آرماتوربندی، شمع بندی و بتن ریزی

نمونه قرارداد قالب بندی، آرماتوربندی، شمع بندی و بتن ریزی

تنظیم قرارداد ها به دلیل پیچیدگی نکات حقوقی و بعضا بالا بودن ارزش قرارداد، همواره یکی از معضلات افراد مختلف بوده است. همانطور که در مقالات پیشین نیز گفتیم، قرارداد ها انواع گسترده ای دارند و برای مقاصد مختلف توسط تمام افراد جامعه مورد استفاده قرار میگیرند. در این مطلب به یکی از انواع قرارداد ها، یعنی قرارداد قالب بندی، آرماتوربندی، شمع بندی و بتن ریزی پرداخته ایم. این قرارداد معمولا بین پیمانکاران ساختمان با کارفرما منعقد میشود و معمولا ارزش بالایی نیز دارند. در این مطلب علاوه بر توضحات کامل این نوع قرارداد، یک نمونه قرارداد قالب بندی، آرماتوربندی، شمع بندی و بتن ریزی نیز آماده شده است که در قالب فایل پی دی اف میتوانید دانلود نمایید.

dadkhahmajd
روشن سپتامبر 15, 2023
ادامه مطلب
صفر تا صد مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

صفر تا صد مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

بسیار پیش آمده که با یک موضوع حقوقی مواجه شده‌ایم که هیچ ایده ای راجع به آن نداریم و حتی نمیدانیم چگونه باید برای حل آن اقدام نماییم. موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان با در اختیار داشتن برترین وکلا در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. در ادامه این مطلب به موضوع صفر تا صد مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری پرداخته ایم.

dadkhahmajd
روشن سپتامبر 11, 2023
ادامه مطلب
آیا مشورت با وکیل در پرونده تصرف عدوانی ضروری است

آیا مشورت با وکیل در پرونده تصرف عدوانی ضروری است

با توجه به اینکه تصرف عدوانی یکی از پیچیده ترین و پر تکرار ترین دعاوی ملکی کیفری میباشد، افراد بسیاری پرسیده‌اند که آیا مشورت با وکیل در پرونده تصرف عدوانی ضروری است یا خیر؟ تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنید.

dadkhahmajd
روشن آگوست 27, 2023
ادامه مطلب
مشاوره با وکیل برای تنظیم کدام قراردادها لازم است؟

مشاوره با وکیل برای تنظیم کدام قراردادها لازم است؟

با توجه به اینکه در قرارداد ها موضوعات مهم مالی و تجاری مورد توافق طرفین قرار میگیرد، عدم رعایت نکات حقوقی در آنها میتواند طبعات جبران ناپذیری داشته باشد و خسارات سینگینی به بار آورد. اما بعضا افراد به دلایل مختلف قادر به دریافت مشاوره حقوقی برای تمام قراردادهای خود نیستند. در ادامه این مطلب خواهیم گفت که مشاوره با وکیل برای تنظیم کدام قرارداد ها لازم است.

dadkhahmajd
روشن آگوست 21, 2023
ادامه مطلب