درباره ما

از زمان افتتاح موسسه حقوقی دادخواهان مجد تا کنون هدفی جز احقاق حقوق موکلین خود را نداشته ایم. در این بخش قصد داریم تا شما عزیزان را با موسسه حقوقی دادخواهان مجد، وکلای موسسه و سایر اعضا بیشتر آشنا کنیم. 

درباره دادخواهان مجد

مجموعه‌ی کادر اداری دادخواهان مجد معتقدند مراجعین ما جز اندیشیدن به نتایج مثبت کاری خود نباید هیچگونه دغدغه‌ای داشته باشند. لذا شعار ” به نتایج فکر کنید ” به عنوان شعار موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان ثبت گردید. ما همیشه در کنار شما برای رسیدن به نتایج مدنظرتان هستیم

به نتایج فکر کنید …

موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان، وکیل ملکی و وکیل بانکی
+
پرونده‌های موفق
سابقه
نفرات کادر حقوقی
+
موکلین راضی
محمد فتحی

محمد فتحی- رئیس هیات مدیره

محمد فتحی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد رشته حقوق و متخصص در دعاوی پولی، بانکی و ملکی به عنوان رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی دادخواهان مجد ایرانیان و همچنین عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی کیمیا تدبیر آریا مشغول به فعالیت هستند. در کارنامه ایشان سابقه‌ی وکالت دعاوی بانکی بانک سرمایه و بانک ملی نیز به چشم میخورد.

مهدی فتحی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره موسسه حقوقی دادخواهان مجد

مهدی فتحی- مدیرعامل

تحصیل کرده کارشناس ارشد مدیریت دولتی که در سابقه خود مدیریت چند شرکت بازرگانی و فعالیت در زمینه امور فرهنگی را دارد و هم اکنون نائب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل موسسه حقوقی دادحواهان مجد ایرانیان میباشند. ایشان همچنین به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه نیز فعالیت دارند. 

پریسا محمد پور وکیل موسسه حقوقی دادخواهان مجد

پریسا محمدپور

مسلم فتحی دادخواهان مجد

مسلم فتحی

نغمه فرزانه

امیر نعمتی

آرش پورفرج

آرش پورفرج

پیمایش به بالا